Iris van den Akker nieuwe directeur van Museon-Omniversum

20 March 2024, 08:22 uur
Den Haag & Regio
mainImage
Museon-Omniversum

De Raad van Toezicht van Museon-Omniversum heeft Iris van den Akker benoemd tot de nieuwe algemeen directeur. Zij volgt vanaf 1 juni Peter de Haan op die dit jaar met pensioen gaat

Van den Akker werkt al sinds 1 maart 2022 bij Museon-Omniversum als commercieel directeur. Daarvoor werkte ze in het bankwezen, bedrijfsleven en had ze verschillende posities in de culturele sector. "Ik ben altijd op zoek naar de unieke combinatie van sociaal en maatschappelijk, commercieel, cultuur en leiderschap. Dat komt allemaal samen bij Museon-Omniversum. Ik kijk er naar uit om ons, soms nog verborgen, potentieel naar boven te halen en in te zetten”, aldus Iris van den Akker.

"Ik ben heel blij met Iris als mijn opvolger". zegt vertrekkend directeur Peter de Haan. "De komende tijd vergt voor Museon-Omniversum een doorontwikkeling op inhoudelijk, zakelijk én commercieel gebied en dat is bij Iris in goede handen."